Spolupráca medzi Európou a Áziou - toto je len začiatok

EuroAsian empowerment

Rozhodli sme sa rozšíriť spoluprácu medzi neziskovými organizáciami v Európe (Francúzsko, Taliansko, Česká Republika a Slovensku) a v Ázii (Vietnam, Thajsko, Indonézia, Kambodža) v oblasti dobrovoľníctva.

V rámci projektu sa uskutočnia tréningy pre pracovníkov s mládežou, pracovné stáže v organizáciách a na skúšku aj prvé dobrovoľnícke výmeny. Projekt sa uskutoční na základe finančnej podpory Programu Mládež v akcii, Akcia 3.2 - spolupráca s ostatnými krajinami sveta. Výsledkom projektu bude väčšia spolupráca medzi zúčastnenými krajinami, odbúranie vzájomných predsudkov a hlavne výmena dobrovoľníkov. Naša spolupráca osštartovala 4. novembra v Čadci, kde sa stretli predstavitelia jednotlivých organizácií na prvom stretnutí a dohodli si podrobnosti spolupráce.

 

AKTUALITY

Informačné stretnutie o EDS

 

27.9. o 10:00

 

Každý, kto uvažujete o tom, že sa stanete dobrovoľníkom, príďte na stretnutie a získate podrobné informácie o EDS a aktuálnych projektoch všade vo svete. Teraz napr. o projektoch vo Fínsku, na Islande, v Indonézii, v Portugalsku, v Španielsku, v Rakúsku, vo Švajčiarsku a iné.

 

KERIC na facebooku

 

Podrobnosti o našich akciách nájdete aj na facebookovej KERIC stránke

ICYE logo original maleeurodeskkysuce-online